8:00 - 20:00 Пн - Нд
Перевірено
Підібрано
Відгуків
Інші відео на каналі Інші відео на каналі

Мережа представницьких СТО


(ПЕРЕВІРКА АВТО ПЕРЕД ПОКУПКОЮ / ДОПОМОГА ПРИ КУПІВЛІ АВТО / ДІАГНОСТИКА АВТО НА СТО)
Хочете купити перевірене авто та не потрапити на автомотлох? Ви знаходитесь в одному місті, а авто, що Вас зацікавило, в іншому? – Не проблема, замовляйте віддалену перевірку у нашому сервісі послуг, та отримуйте великий фото-відео звіт із резюме та актом огляду тех. стану авто. Ми цінуємо кожного клієнта та цінуємо свою репутацію! У нашій команді «Авторейд», понад 30 автоекспертів та 20 партнерських СТО по всій території України!
від 1000 грн
(Фахівець з підбору автомобілів, пошук авто з пробігом за вашими параметрами / автопідбір / підбір авто під ключ)
Послуги підбору авто під ключ! Узгодження параметрів по шуканому авто. Укладаємо договір на підбір автомобіля (ми – ФОП). Без обмеження кількості переглядів шукаємо до переможного! 50% оплати після підписання договору, 50% за фактом знаходження та здачі авто замовнику у капота авто (тільки через розрахунковий рахунок, прив'язаний до договору). Короткий термін пошуку 1-2 тижні. Торг із продавцем - повна окупність вартості наших послуг! Повна фото-відео звітність про виконану роботу! Постійний зв'язок та координація дій з підбору авто із замовником! Зустріч автоекспертом за місцем замовника та контрольний огляд авто перед його покупкою! Супровід угоди повного оформлення авто за бажанням замовника. Володіємо власною базою перевірених автомобілів. Пошук та підбір авто по всій території України!
від 400 $
Авто з США в наш час - це непогана можливість стати володарем цікавого надійного металевого коня за дуже прийнятну ціну. Працюємо автономно на своїй «кнопці», постійно моніторимо аукціони, викуповуємо найсоковитіші лоти, реалізуємо їх у дорозі, добре спеціалізуємося на ринку вартості, правильній закладці суми на ремонт того чи іншого лоту, працюємо з нічними та ліцензійними аукціонами, базами карфакс, правильний прорахунок вартості та фіксація всіх платежів, мінімальна комісія за послуги, орієнтир на обсяг. Працюємо через договір (ФОП) та розрахунковий рахунок, представники у всіх обл. центрах по Україні, офіси у кількох містах.
від 7000 $

Автоексперт на день

від 100$
Замовити

Перевірка авто по VIN коду

10$
Замовити

Перевірка авто з США по VIN коду

10$
Замовити

Повний супровід при покупці авто

100$
Замовити
ІНШІ ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБОТ + ЧЕСНІ ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
Наш Youtube Наш Facebook
Команда автоекспертів та мережа представницьких СТО по всій території України:

Залишити заявку